سامانه پیام رسانسامانه ارسال پیامک متنی و پیام صوتی تبلیغاتی و انبوه پیام‌رسان:

برخی از امکانات سامانه اس ام اس راستین:
- بدون هزينه اوليه؛ تنها هزينه پيامک ها را پرداخت می نمائيد!
- برگشت اعتبار پيامک های ارسال نشده
- اختصاص شماره رايگان جهت ارسال
- دريافت رايگان پيامک
- ارسال بر اساس پيش شماره تلفن همراه و کد پستی، سن و جنسيت، استان، شهر و منطقه و دکل مخابراتی و ...
- نظر سنجی پيامکی، مسابقات پيامکی، خدمات برنامه نويسان، ارسال دوره ايی و ده ها امکانات رايگان ديگر
- پشتیبانی 24 ساعته
به همراه امکان ويژه ارسال پيام صوتی به تمامی شماره های همراه و ثابت سراسر کشور

عضویت

بنابر گزارش بنیاد سینمایی فارابی مرضیه برومند کار نگارش فیلمنامه و ساخت فیلم عروسکی «شهر موش‌ها ۳» را آغاز کرده است.

ماه آینده جشنواره‌ی بوسان ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد و سینمای ایران با ۸ فیلم در بخش‌های مختلف با دست پر راهی اسکار آسیایی می‌شود.

جیک جیلنهال در گفت‌وگوی اخیر خود اعلام کرده است در فیلم جدید دنی ویلنوو حضور خواهد داشت تا سومین همکاری این دو هنرمند صورت بگیرد.

فیلم «یک دور دیگر» به کارگردانی توماس وینتربرگ در جشنواره‌ی تورنتو ۲۰۲۰ به نمایش درآمد و اینطور که پیداست با یکی از بهترین آثار کارنامه‌ی این کارگردان دانمارکی مواجه هستیم.

به گزارش ددلاین پیمان معادی در فیلم جدید کارگردان برنده‌ی اسکار، گوین هود، نقش اصلی را برعهده خواهد داشت و در مقابل جان بویگا قرار می‌گیرد.

در این مقاله ۱۰ فیلم برتر از میان بهترین فیلم‌های فرار از زندان را معرفی می‌کنیم که در تمام طول تاریخ سینما ساخته شده‌اند.

سینما ترکیبی‌ترین فرم هنری است و فیلم‌ها از منابع بسیاری ایده و الهام می‌گیرند. شاید سینما بیشترین دین را به یک مدیوم به خصوص داشته باشد؛ مدیومی که پلتفرم دیگری از نمایش است و با بازآفرینی زندگی مردم را سرگرم می‌کند، یعنی تئاتر. یکی از سنت‌های دیرین تئاتر طراحی صحنه‌ای دراماتیک و جذاب برای معرفی کاراکتری کلیدی و مهم بوده و هنوز هم هست. این سنتی منطقی و درست است چرا که شخصیت کلیدی و یا اصلی ماجرا نقشی اساسی در ذهن مخاطب ایفا می‌کند و اجرای یک صحنه‌ی معرفی دیدنی که در خاطر همه بماند، از ضروریات است.

در دو دهه‌ی اخیر سینمای آسیا و به خصوص آسیای شرقی به شکلی فزاینده و چشمگیر حضورش را در عرصه‌های بین‌الملی افزایش داده و در جشنواره‌های جهانی سهم عمده‌ای از جوایز مهم نصیب آسیایی‌ها شده است. کارگردانان مشهور آسیای شرقی حالا هم جوایز ارزنده‌ای کسب می‌کنند و هم از گیشه‌ی سینماها بهره می‌برند.