Everimaging Beautune یک نرم افزار فوق العاده پیشرفته در زمینه ادیت تصاویر می باشد. معمولا در لحظه اول هیچ تصویری آماده استفاده نیست مگر اینکه تغییراتی هر چند جزئی در آن صورت بگیرد و مشکل اصلی اینجاست که همه فتوشاپ دان نیستند، اینجاست که برنامه Everimaging Beautune به کمک شما می آید و براحتی مشکل ویرایش عکس شما را حل می کند و قسمت جالب آن این است که شما خودتان تصویر خودتان را ادیت میکنید و از طرفی امنیت تصاویر شما هم زیر سوال نمی رود. این نرم افزار با رابط کاربری آسان و زیبایش به شما این اجازه را می دهد که تصویرتان را در کوتاه ترین زمان ممکن با دنیا به اشتراک بگذارید و با این نرم افزار دیگر خبری از خط و خش، چروک و چین روی صورت شما نیست و با استفاده از گزینه "Reshaper" می توانید تمام ویژگی های معمولی را به صورت خودکار اعمال کنید و پس از کار در کمتر از چند ثانیه تصویر خود را با آنکه می خواهید به اشتراک بگذارید.

ویژگی های اصلی نرم افزار اصلاح و بهبود تصاویر

حذف چین و چروک و جوش از صورت:

برای اینکار باید از قلم مو اصلی استفاده کنید و با یک کلید شگفتی ساز شوید. همچنین می توانید در این قسمت بروی گونه ها تغییراتی نظیر روشنایی و یا گل انداختن ایجاد کنید و با این کار زمان را به عقب برگردانید و از شر چین و چروک های رنگی دور چشم و... خلاص شوید.

چهرتان را کامل اصلاح کنید

با استفاده از ابزار "Reshaper" می توانید در ابتدا زاویه دوربین را اصلاح نمایید و بعد به سراغ قسمت های مهم تر صورت رفته و جادو گری نمایید!

چشمان شما دریچه ای به روح شماست

چشم بزرگ می خواهید؟ روشن تر؟ با رنگی دیگر؟ این برنامه همه ی اینها را به شما خواهد داد. و برای انجام آن باید به قسمت ریمل و مژه بروید ،البته امکان انجام خودکار این کار نیز هست.

رنگ آمیزی لب ها و روشن تر کردن دندان ها

با این ویژگی می توانید رنگ لب هایتان را تغییر داده و یا دندان های روشن تری برای خود بسازید.