با برنامه TopStyle به راحتی ایده و طرح خودتان را به HTML5 و CSS3 بیاورید. این برنامه از جدیدترین و متنوع ترین هسته های استاندارد در زمینه وب پشتیبانی می کند و این امکان را به شما میدهد تا وب سایتی کاملا مدرن داشته باشید، شما همچنین می توانید به آخرین برچسب ها، ویژگی ها، ابزارک های کاربردی مفید و ابزار های مهم بصری، کنترلی و تعیین اعتبار دسترسی داشته باشید. در ادامه شما می توانید توضیحات تکمیلی در رابطه با این نرم افزار قدرتمند را مشاهده کرده و با ویژگی های اصلی آن آشنا شوید.

 

 

ویژگی های اصلی نرم افزار طراحی سایت HTML5 و CSS3

هایپرلینک (ارجاع) و کمک رسانی دقیق

با استفاده از این ویژگی منحصر فرد شما می توانید به راحتی بین اسناد موجود در کدتان جابجا شوید. مثلا بروی کلاس تعریف شده از نوع HTML کلیک کنید و به راحتی به کلاس مورد نظری که در منابع خارجی تعریف کرده اید ارجاع داده می شوید و یا بروی برچسب موجود کلیک کرده و فایل ارجاعی باز می شود و می توانید آن را در همان مکان تغییر بدهید. شما می توانید با نگه داشتن کلید Ctrl و کلیک بروی پنجره مربوط CSS علاوه بر جزئیات خواص آن در این زمینه را نیز ببینید.

کپی و پیست هوشمند و سرعت بالاتر

در این برنامه صرفا به ابزار های اصلی بها داده نشده بلکه در سایر قسمت ها نیز تغییراتی بوجود آمده که می توان کپی و پیست را یکی از آنها نامید. دیگر احتیاج نیست متن را انتخاب کرده و کپی نمایید، کافیست بروی Ctrl+C و یا Ctrl+V کلیک کنید تا خود برنامه از مکان نمای شما تا انتهای خط را کپی یا پیست نماید و تمام مراحل انتخاب به صورت اتوماتیک برای شما انجام می شود و همچنین با فشردن Ctrl+Shift+V متن بصورت خودکار جایگزین متن فعلی می گردد و زمانی که شما شروع بکار میکنید اهمیت این ویژگی را درک خواهید کرد.

اعتبار سنجی

در این نسخه از اعتبار سنج W3C + CSE + HTML5  استفاده شده است. CSS تقریبا ساده تر بوده ولی در مرورگرها از اهمیت بالایی برخوردار است و این مورد نقطه قوت این برنامه است که به شما اجازه پشتیبانی از تمام مرورگرها را می دهد و همچنین این امکان را به شما می دهد از سرویس اعتبار سنجی W3C به طور کامل و آنچه استاندارد است، استفاده نمایید.

نمایش مدیا های  CSS3

CSS3 به شما در ایجاد سبک برای شرایط خاص کمک می کند. برای مثال، شما میتوانید دو نوع سبک داشته باشید یکی برای مرورگرهایی با صحفه نمایش بزرگ و دیگری برای موبایل هاست.

مرکز انتخاب CSS

این ویژگی تمام موارد انتخاب شده در اسناد شما را نشان میدهد. با کلیک بروی مورد انتخاب شده، به سرعت به مکان آن هدایت می شوید و این ویژگی برای اسناد خیلی طولانی بسیار مفید است و اینکه شما می توانید یک انتخاب دیگر به دلخواه در همان مکان ایجاد کنید.

منوی ساختار HTML

این منو در زیر Code Editor نشان داده می شود و به شما سلسله مراتب برچسب هایتان را از مهم تا معمولی نشان می دهد و ویژگی آن نشان دادن برچسب مادر (ریشه) می باشد که به راحتی می توانید آن را در ادیتور تغییر دهید.

گروه CSS

یکی از بزرگترین دقدقه ها در ساخت و نگه داری وب، مشکل به هم ریختن قالب صفحه هاست و از آن بدتر این است که وقتی شما در حال کار بروی استایل صفحه هستید و ناگهان کسی دیگر وارد آن میشود همه چیز به هم میریزد و گویی این صفحه هک شده، اما این برنامه با ویژگی گروه CSS این مشکل را حل کرده و شما میتوانید بدون هیچ دقدقه ای به ویرایش صفحاتتان بپردازید.