Sony: تمامی بازی‌های PS4 باید با PS5 سازگار باشند

به گزارش پردیس‌گیم به نقل از Push Square به تازگی شرکت Sony با انتشار بیانیه‌ای خطاب به تمامی توسعه دهندگان و بازیسازان گفت که تمامی بازی‌های کنسول PlayStation 4 باید با کنسول PlayStation 5 سازگار باشند.

به گزارش پردیس‌گیم، تاکنون اطلاعات مختلفی از عناوین انحصاری کنسول نسل بعد ماکروسافت منتشر شده است، اما عنوانی که توجه بسیاری را به خود جلب کرده، بازی Scorn عنوان ترسناک اول شخص استودیو EBB software است که با الهام از آثار HR Giger و Zdzisław Beksiński در دست توسعه قرار دارد و قرار است برای دو پلتفرم PC و Xbox series X منتشر شود. اما تاکنون خبری از عرضه این بازی بر روی کنسول PS5 منتشر نشده‌است.

تماشا کنید: جزئیات جدیدی از FINAL FANTASY CRYSTAL CHRONICLES Remastered Edition منتشر شد

به گزارش پردیس‌گیم، Square Enix اعلام کرد که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی اکشن RPG محبوب و دوست داشتنی FINAL FANTASY® CRYSTAL CHRONICLES از تاریخ 27 آگوست مصادف با 6 شهریورماه برای دارندگان نینتندو سوئیچ، پلی استیشن 4، iOS و Android دردسترس خواهد بود. شما می‌توانید در تجربه‌ی این عنوان کراس پلفورم نیز داشته باشید و با دوستان خود بازی کنید.

تاریخ انتشار Dying Light 2 احتمالا به‌زودی اعلام می‌شود چراکه بازی وارد مراحل نهایی توسعه خود شده است. طی یک ماه گذشته صحبت‌های زیادی در رابطه با بازی جدید استودیوی Techland و شایعه تصاحب آن شد. این عنوان در ماه ژانویه امسال تا مدت نامعلومی تاخیر خورد و روابط عمومی Techland هم به سرعت شایعات تصاحب این استودیو را تکذیب کرد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DualShockers، جیم رایان به عنوان رئیس و مدیر عامل بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت Sony، در مصاحبه‌ای با Gamesindustry.biz گفت قیمت PS5 ترجیحا به جای آنکه ارزان‌ترین حد ممکن باشد، ارزش واقعی کنسول را نشان خواهد داد.

طبق خبری که شرکت بازی‌سازی سی‌دی پراجکت اعلام کرده، مجموعه بازی‌های ویچر (The Witcher) توانسته‌اند فروشی بیش از ۵۰ میلیون نسخه داشته باشند.

Warhammer 40,000: Gladius تبدیل به دومین بازی پرفروش در تاریخ این مجموعه شد

همانطور که در روزهای گذشته عنوان شد، رویداد Skull for the Skull Throne کار خود را در شبکه‌ی استیم آغاز کرد. به گزارش پردیس‌گیم، رویداد ذکر شده تمامی Workshop‌های داخل بازی را برای کسانی که از Valve shop خرید می‌کنند دردسترس قرار داده است. Warhammer 40,000: Gladius چهارمین ساخته‌ی دست Slitherine در جهان Warhammer 40,000 می‌باشد که عنوانی استراتژی و Civ-Like است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، شرکت فیلم‌سازی پارامونت پیکچرز و سگا ساخت دنباله‌ی فیلم سونیک را شروع کرده‌اند. دنباله‌ی فیلم سونیک (Sonic the Hedgehog) توسط تیم سازنده‌ی فیلم نخست توسعه پیدا خواهد کرد؛ طوری که می‌توانیم انتظار بازگشت کارگردان و نویسندگان فیلم اصلی را داشته باشیم.