بر اساس شایعه‌ای جدید، طرفداران فرنچایز Resident Evil تا عرضه کنسول‌های نسل بعدی شاهد نسخه بعدی رسمی این سری نخواهند بود. به عبارت دیگر احتمالاََ فاصله زمانی زیادی تا عرضه بازی اصلی بعدی وجود دارد و نمی‌دانیم این بار Capcom یک عنوان اکشن-ترسناک خواهد ساخت و یا این که شاهد یک بازی در ژانر ترس-بقاء خواهیم بود. منطقی به نظر می‌رسد که Resident Evil 8 در مراحل اولیه توسعه باشد و چندین سال تا انتشار آن فاصله داشته باشیم چرا که Capcom در حال حاضر بر روی پروژه Resident Evil Resistance که یک عنوان چندنفره است کار می‌کند و از طرفی شایعات قوی مبنی بر عرضه Resident Evil 3 Remake در سال 2020 وجود دارد، بنابراین عرضه زودهنگام Resident Evil 8 بعید به نظر می‌رسد.

اولین بازی از سری Outlast به ما تجربه کاملاََ تازه‌ای را ارائه کرد. مدت زیادی از انتشار نسخه اول گذشته است و به غیر از بسته‌های الحاقی مرتبط با Outlast و نسخه دوم بازی، چندین عنوان مشابه نیز در دسترس طرفداران قرار گرفته و تازه بودن این ژانر کمرنگ‌تر شده است. حالا وقتش فرا رسیده که به جنگ سرد برگردیم و نگاهی به این دوره داشته باشیم.

شایعه: Horizon Zero Dawn در اوایل سال 2020 بر روی PC منتشر می‌شود

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamesradar به تازگی شایعه‌ای منتشر شده است مبنی بر اینکه عنوان محبوب و موفق استودیوی گریلاگیمز یعنی Horizon Zero Dawn در ماه فبریه‌ی 2020(بهمن-اسفند 1398) بر روی پلتفرم PC عرضه می‌گردد. Horizon Zero Dawn در سال 2017 به صورت انحصاری توسط سونی بر روی کنسول PS4 منتشر شده بود.

ماه گذشته بود که «اندرو بادین» – استریمر معروف توییچ ملقب به GiantWaffle – اعلام کرد که قصد دارد برای ۵۷۰ ساعت بازی‌ها را استریم کند و رکورد توییچ را در این زمینه بشکند. حال، او در اوایل همین هفته موفق شد تا به این رکورد دست پیدا کند و کار خود را به پایان برساند.

شرکت بازی‌سازی آتلوس تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی ارتقایافته‌ی بازی پرسونا ۵ را مشخص کرده است. طبق خبری که آتلوس دیروز منتشر کرد، بازی Persona 5: The Royal قرار است در روز ۳۱ مارس سال ۲۰۲۰ روی پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

پنج سالی از انتشار دموی ترسناک P.T می‌گذرد اما بعد از گذشت این همه مدت باز هم اخبار تازه و جدیدی از این اثر به گوش می‌رسد؛ اثری که بدون شک می‌توان آن را یکی از مرموزترین ساخته‌های تاریخ صنعت بازی به شمار آورد. این بازی در ابتدا با عنوان یک تیزر قابل‌بازی معرفی شد اما در انتها متوجه شدیم که این دمو در واقع مربوط به بازی Silent Hills می‌شد. همان‌طور که همه می‌دانیم، پس از قطع همکاری کوجیما و کونامی ساخت این بازی هم لغو شد و دیگر هیچ چیزی از آن ندیدیم.

به نظر می‌رسد که اولین تصاویر نسخه‌ی بازسازی Resident Evil 3 فاش شده‌اند

مدتی است که شایعات زیادی در رابطه با نسخه‌ی بازسازی Resident Evil 3 منتشر می‌شوند. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Pushsquare، این عنوان که انتظار می‌رود تا بالاخره در رویداد The Game Awards امسال (پنجشنبه 21 آذر) معرفی شود، بر روی دیتابیس فروشگاه Playstation ظاهر شده است. طی این تصاویر لو رفته، ما شاهد کارکترهایی چون پروتاگونیست بازی چیل ولنتاین، کارلویس الیویرا و هیولای مخوف این بازی یعنی Nemesis هستیم. در این میان، چهره‌ی Jill Valentine از طراحی کاملا جدیدی بهره برده است؛(برای مشاهده‌ی تصاویر با کیفیت اصلی بر روی آن‌ها کلیک کنید.)

هفته‌ی گذشته از شایعه‌ی ساخت بازسازی رزیدنت اویل ۳، به سبک آنچه کپ‌کام برای رزیدنت اویل ۲ انجام داده، خبر دادیم. این طور که به نظر می‌رسد، باید همین روزها منتظر رونمایی این بازسازی باشیم. عکس روی جلد بازسازی رزیدنت اویل ۳، با همین نام، به بیرون درز کرده است.