سامانه پیام رسانسامانه ارسال پیامک متنی و پیام صوتی تبلیغاتی و انبوه پیام‌رسان:

برخی از امکانات سامانه اس ام اس پیام رسان:
- بدون هزينه اوليه؛ تنها هزينه پيامک ها را پرداخت می نمائيد!
- برگشت اعتبار پيامک های ارسال نشده
- اختصاص شماره رايگان جهت ارسال
- دريافت رايگان پيامک
- ارسال بر اساس پيش شماره تلفن همراه و کد پستی، سن و جنسيت، استان، شهر و منطقه و دکل مخابراتی و ...
- نظر سنجی پيامکی، مسابقات پيامکی، خدمات برنامه نويسان، ارسال دوره ايی و ده ها امکانات رايگان ديگر
- پشتیبانی 24 ساعته
به همراه امکان ويژه ارسال پيام صوتی به تمامی شماره های همراه و ثابت سراسر کشور

عضویت

- ریلیز ZEKE

داستان بازی Building the Great Wall of China 2 همانطور که از نامش مشخص است در مورد ساخت دیوار چین است که باعث ایجاد یک خط مرزی قدرتمند و افزایش امنیت کشور چین در مقابل کشورهای همسایه شده است. زمان بازی به امپراطوری کنگ Boatu برمیگردد زمانی که نیروهای مختلفی از جوانب مختلف به کشور چین حمله میکردند و این امپراطوری خود را به عنوان طعمه ای ارزشمند در میان کشورها میدید, شما به عنوان یکی از اشخاص باهوش این امپراطوری ایده‌ی دیوارچین به فکرتان خطور کرده و آنرا پیاده سازی میکنید. این بازی به طور کلی در 4 مکان مختلف در قالب 40 مرحله مختلف به وقوع میپیوندد. سفر شما از میان دشت های طلایی و صخره های کوهستانی برفی شروع شده و تا صحراهای داغ و مکان های مرموز ادامه میابد. چیزی که در انتهای این بازی اتفاق می‌افتد جاودانه شدن اسم شما در چین است. Building the Great Wall of China 2 یک بازی استراتژی در قالب سبک مدیریت زمان است که توسط کمپانی بیگ فیش گیمز توسعه یافته است, شما میتوانید این بازی را بصورت مستقیم از اف دی ال دانلود کنید.

دانلود بازی Building the Great Wall of China 2 برای PC - ساخت دیوار بزرگ چین

دانلود + مطالعه بیشتر...

- ریلیز ZEKE

My Island Kingdom عنوان یک بازی کم حجم در سبک استراتژی است که تحت شبکه بیگ فیش گیمز منتشر شده است. در این بازی شما وارد دنیای پادشاهی و پادشاهان میشوید, بر اثر خیانت یک تبهکار پادشاه در حال مرگ است و شما باید با بدست آوردن معجون جادویی پادشاه را نجات داده و پادشاهی را بازسازی کنید تا به یک قهرمان تبدیل شوید. در طول بازی پازل های مختلفی بر سر راه شما قرار میگیرند که باید آن ها را حل کنید و یک قهرمان موفق تبدیل شوید, ارتقاء شخصیت خود و استفاده از جادوها و مهارت های خاص عواملی هستند که در طول مسیر تبدیل شدن به یک قهرمان در سراسر پادشاهی به شما کمک شایانی میکنند. پادشاهی در مرگ و تباهی شما باید با استفاده از ترکیب جادوها بهره گیری از مهارت ها این سرنوشت بیرحمانه را متوقف کنید. شما میتوانید بازی My Island Kingdom را بصورت مستقیم از اف دی ال دانلود کنید.

دانلود بازی My Island Kingdom v1.04 برای PC - جزیره پادشاهی

دانلود + مطالعه بیشتر...

- ریلیز ZEKE

بازی افسانه الفها دومین نسخه از این بازی است که برای سیستم های PC منتشر شده, این عنوان یک بازی همه جانبه برای طرفداران سبک مدیریت زمان است. این بازی توسط استدیو Growing Grass منتشر شده و در نسخه دوم بازی شما یک سبک ترکیبی از داستان و گیم پلی خاص را تجربه خواهید کرد. داستان بازی در مورد سقوط پادشاهی و نابودی سرزمین بانو Aerin است, در این بازی شما باید به وی کمک کنید تا مردم خود را تجات دهد و منابع را بصورت هوشمندانه مدیریت کند. دستیابی به سه ستاره در هر سطح به زیبایی کشیده شده و دیدار با دوستان جدید در بازی از طریق داستان یک پیشرفت محسوب میشود. شما میتوانید جدیدترین ورژن بازی Elven Legend 2 The Bewitched Tree را بصورت مستقیم از اف دی ال دانلود کنید.

 دانلود بازی Elven Legend 2 The Bewitched Tree v1.0 برای PC - افسانه الفها: درخت افسون شده

دانلود + مطالعه بیشتر...

« نسخه سالم و معتبر ZEKE »

در این ساعت از سایت دانلود رایگان بازی جدید Monument Builders Cathedral Rising را برای شما در نظر گرفتیم که محصول سال 2015 است و در سبک مدیریت میباشد. داستان این بازی در مورد ساخت بناهای یادبود و ساختمان ها است. در طول یک سفری شما به قرون وسطی به دوران رنسانس میرودی که  بلندترین کلیسای جامع گوتیک در جهان ساخته شد.  این بازی پروزه های عظیم ساخت بناهای یاد بود در دستان شما و برادرتان قرار دارد،‌ آیا میتوانید معروف ترین بنای یادبود آلمان، کلیسای جامع کلن را بسازید؟
جمع آوری مصالح و مواد ساختمانی، پاکسازی زمین و حمل و نقل مواد به کارگاه. حفاظت از محل ساخت و ساز خود در برابر دزدان و راهزنان همه جزء مواردی است که باید آن ها را در پروژه کاری خود اضافه کنید. بیش از 40 مکان کشف نشده و همچنین 29 ایتم پنهان در بازی وجود دارد که باید آن ها را کشف کنید. آیا شما میتوانید ساخت  و ساز خود را در بهترین زمان به پایان برسانید و در تاریخ از خود نشانه ای به جای بگذارید؟ شما میتوانید جدیدترین ورژن بازی Monument Builders Cathedral Rising را از اف دی ال دانلود کنید.

دانلود بازی ساخت بناهای یادبود - Monument Builders Cathedral Rising v1.0 PC Game

دانلود + مطالعه بیشتر...

« نسخه سالم و معتبر ZEKE »

بازی Monument Builders Eiffel Tower یک بازی کم حجم است که شما را به یک سفر زمانی میبرد که شاهد ساخت و ساز برج ایفل هستید! این عنوان یک بازی مدیریت زمان است و شما را به خیابان های پاریس در قرن 19 دعوت میکند، بهبود محلات اطراف برای نمایشگاه جهانی، تامین قطعات به محل ساخت و ساز، توسعه اقتصاد محلی، و بهبود جاده ها برای حمل و نقل اسان همگی جزئی از فعالیت های شما هستند. در این بازی شما در بازه زمانی خاصی که برای شما تعیین میشود باید دست به ساخت و ساز زده و  طول فعالیت باید کارگران خود را خوشحال نگه دارید. این بازی از زمان شروع ساخت برج ایفل تا پایان آن شما را سرگرم میکند.

دانلود بازی بنای یادبود سازندگان برج ایفل - Monument Builders Eiffel Tower v1.0 PC Game

دانلود + مطالعه بیشتر...

Tales of the Shyre نام یک بازی جدید و کم حجم است که به تازگی توسط iWinمنتشر شده و در مورد یک خواهر و برادر دوقلو با نام های دیزی و دنی است، در یک سرزمین خیلی دور و زیبا یک چشمه به اسم Shyre وجود داشت که یک چشمه آب رنگین و منیع زندگی در آن سرزمین بود، 4 مجسمه جادویی و توپ کریستال امنیت این چشمه بودند، اما روزی نیروی شر تاریکی آمد و آن چشمه را نابود کرد و قطعات آن در سراسر سرزمین پراکنده شدند. حال تنها راه برای بازگرداندن نیروی زندگی تکمیل چالش های مختلف از طریق رستوران سوشی، حباب و درخت بزرگ فروشگاه است که باید قطعات از دست رفته را بازگردانی کنید. در این بازی 90 مرحله وجود دارد که شما باید آن ها را به پایان برسانید همچنین حالت freeplay برای تفریح نامحدود طراحی شده است! Tales of the Shyre یک بازی بر اساس گیم پلی مدیریت زمان است و با چالش های منحصر به فرد و سرگرم کننده میتواند نظر شما را جلب کند.

دانلود بازی داستان چشمه رنگین - Tales of the Shyre v1.0 PC Game

دانلود + مطالعه بیشتر...

« نسخه سالم و معتبر ZEKE »

The Tiny Tale 2 دومین نسخه از این بازی است که به تازگی ورژن جدیدی از آن منتشر شده است و اف دی ال آنرا برای عموم به اشتراک گذاشته است. این بازی در واقع طبق نسخه اول خود پیش میرود با این تفاوت که مراحل جدیدی به بازی اضافه شده و بازی گرافیکی تر و رنگ خاصی به خود گرفته است! اهریمن شیطانی منطقه شما را نابود کرده، حال شما باید تمامی عوامل از دست رفته پس بگیرید، در میان جادو و شمنان مختلفی در بازی وجود دارد که هم میتوانید از آن ها اسستفاده کنید هم باید از آن ها بترسید! 40 مرحله مختلف برای بازپسگیری عوامل غارت شده و بازگردانی قدرت خود وجود دارد که نوعی مدیریت به حساب میآید. The Tiny Tale 2 عنوان یک بازی در سبک مدیریت زمان است که بیشتر جنبه سرگرمی دارد، این بازی در شبکه بیگ فیش گیمز در حال فروش است ولی شما میتوانید آخرین ورژن آنرا از اف دی ال دانلود کنید.

دانلود بازی تاینی کوچک 2 - The Tiny Tale 2 1.0 PC Game

دانلود + مطالعه بیشتر...

Baking Success نام یک بازی مدیریت زمان کم حجم از سوی شرکت Nekobolt میباشد که بسیار سرگرم کننده است. داستان بازی مربوط به یک نانوایی قدیمی است که صاحب آن مادر بزرگ و پدر بزرگ یک دختر هستند که پس از مدتی بر شکست شدن و شما طی یک سفری تصمیم به بازسازی نانوایی میگیرد و با ارائه محصولات خوب به مشتری باید نظر آن ها را جلب کنید و امتیاز دریافت کتید. وجود مهارت های مختلف و دستاورد مخفی بازی آن را جذاب تر میکند. هم اکنون میتوانید بازی Baking Success را با قابلیت نصب آسان از دانلود رایگان دریافت کنید.

بازی موفقیت در نانوایی - Baking Success PC Game

دانلود + مطالعه بیشتر...